Pas gjithë rrëmujës në rrjet, për Besin rrezet e diellit janë Ajka dhe Xhensila si në këtë foto

Aktori i njohur i humorit Besart Kallaku ka publikuar një fotografi të adhurueshme të asaj që e quan rreze dielli.

Ai ka publikuar një fotografi të vajzës Ajka, teksa e shoqja Xhensila Myrtezaj rend pas saj në bar.

“Rreze dielli je për mua vetëm ti!”, shkruan Besi.

Në këtë formë ai tregon se Ajka e vogël është motivi i jetës së tij dhe se ajo i ka zbukuruar jetën ëtij dhe Xhensilës.

Si Besi edhe Xhensila e kanë pranuar publikisht se kanë në plan që ta zgjerojnë familjen, por se do presin edhe pak sa të rritet vajza.

Share With:182 Views