Pas humbjes së të atit, Rudina Dembacaj ndan këtë foto dhe shkruan fjalët e ndjera

Në ditët e para të muajit korrik, moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj humbi të atin. I ndjeri Rexhep Dembacaj u nda nga jeta, duke lënë një boshllëk të madh në jetën e familjarëve.

Rudina ishte shumë e lidhur me të atin dhe këto janë ditë të vështira për të. Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory disa momente pranë tij, duke treguar që i mungon.

“Më mungon heroi im”, ka shkruar aktorja në një prej fotove, në të cilën shihet se i ka duart e bashkuara me të atin. Në një postim tjetër, Rudina shprehet se do kalojë shumë netë duke i rrëfyer Vikit dhe Hanës për të.

Share With:221 Views