Pas lajmit të shtatzanisë, Elita Rudi na sqaron gjithçka

Ditën e sotme qarkulloi në median online se Elita Rudi dhe Gjiko ishin parë në ambientet e maternitetit. Jo vetëm kaq por u tha se ata së shpejti do të bëheshin prindër. Por ky lajm sipas Elitës nuk është i vërtetë dhe për më tepër dashakeqës. Ajo ka reaguar me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku shkruan si më poshtë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1248 Views