Pas lajmit të shtatzënisë, Fatma shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe duket yll

Disa ditë më parë, moderatorja Fatma Met’hasani, konfirmoi me një foto shumë të bukur, lajmin e shtatzënisë. Sot ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Fatma duket kaq e ëmbël, dhe mesa duket, shtatzëia e ka bërë punën e saj, duke i dhënë shumë nur.

View this post on Instagram

Alfio dhe Fatma ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
459 Views