Pas lindjes së bebit, ndjekësi fyen rëndë Tunën! Patrisi s’duron dot dhe shpërthen në të shara ndaj tij

Lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj.

Për më tepër, Patrisi dhe Tuna kanë qenë në fokus të vëmendjes gjithë këto kohë pasi është përfolur se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes dhe kjo ishte një arsye më shumë për t’u habitur.

Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur, Berisha publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë ZEN”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

Me këtë reagim të tij, Patrisi iu dha një përgjigjje të gjithë aluduesve.

Në rrjetet sociale të këngëtares pati shumë urime dhe fjalë të ëmbla, por nuk munguan as ofendimet dhe ato të tipit “me kë e ke fëmijën?”.

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të fortë në rrjet.

“Shpalle konkursin”

Mesa duket Patrisi nuk është duruar dot dhe ka reaguar rëndë duke ka shpërthyer në sharje ndaj komentuesit.

Share With:
Translate »
3691 Views