Pas lindjes së vajzës, Geti dhe Marina ndajnë me publikun foton e parë familjare

Getoar Selimi e ka konfirmuar lindjen e vajzës.

Përmes një fotografie në Instagram, ai ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit, bashkë edhe me emrin i cili siç pati raportuar Prive.al muaj më parë do jetë Marget.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021” – është shprehur ai,

 

Të njëjtën fotografi e ka publikuar edhe Marina, me një përshkrim të ngjashëm.

Shumë urime e me jetë të gjatë vajza!

 

Share With:
Translate »
159 Views