Pas lojës me vajzat Eni Vasilit i ndodh e papritura, moderatorja reagon e revoltuar: Asnjë standard jetese normale!

Moderatorja e njohur Eni Vasili ka kaluar sot një situatë aspak të këndshme me dy vajzat e saj binjake.

Pasi kishin dalë së bashku për të luajtur ato kanë mbetur të bllokuara në ashensor çka i ka frikësuar shumë vogëlushet 3 vjeçare.

Kjo gjë ka bërë që Eni të indinjohet duke reaguar e revoltuar në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar edhe foto me dy vajzat Nikol dhe Sofi.

“Pasi luajtëm jashtë mbetëm për 30 minuta në ashensorin e papërgjegjshmërive të kompanive shqiptare. Me dy fëmijë të bërë grusht nga frika, ky është shteti që nuk garanton asnjë kontroll dhe asnjë standard jetese normale”, ka shkruar moderatorja.

Pas lojës me vajzat Eni Vasilit i ndodh e papritura, moderatorja reagon e

Pas lojës me vajzat Eni Vasilit i ndodh e papritura, moderatorja reagon e

Share With:
Translate »
25 Views