Pas ndarjes, Jonida Maliqi merr dhuratën e mrekullueshme

Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i bujshëm i këngëtares së njohur Jonida Maliqit.

Këngëtarja Jonida Maliqi është surprizuar gjatë ditës së sotme nga një kartolinë mjaft e bukur.

Kjo kartolinë është bërë vetë nga vogëlushi i saj Dan dhe në të shkruhet sesa shumë e do mamanë e tij.

Duket se djali i këngëtares ka gjetur dhuratën perfekte për të kënaqur nënën e tij.

Share With:
Translate »
942 Views