Pas ndarjes nga Fedez, Chiara Ferragni fotografohet për herë të parë me të dashurin e ri dhe fëmijët

Chiara Ferragni duket se e ka lënë pas ndarjen nga Fedez dhe ka nisur një lidhje të re. Prej pak ditësh kishin nisur thashethemet që ajo ishte në një lidhje me mjekun Andrea Bisciotti. E tashmë, dyshimet janë shuar. Në disa foto që janë publikuar nga revista e përjavshme Diva dhe Donna, dyshja janë parë pranë njëri-tjetrit.

Dyshja është fotografuar në plazh.

Chiara Ferragni harron Fedez? “Kapet mat” me të dashurin e ri

Andrea Bisciotti, i lindur në 1993, punon në “Humanitas” në Milano si ortoped. Në Instagram ai e përshkruan veten si “Doktor i specializuar në Ortopedi dhe Traumatologji” në “Humanitas” si edhe Konsulent. Ciara Ferragni e ka takuar atë falë miqve të përbashkët gjatë qëndrimit të saj të fundit në “Forte dei Marmi”.

Share With:
Translate »
46 Views