Pas tradhtive, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson bëhen prindër për herë të dytë

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë bërë sërish prindër. Djali i tyre ka ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Emri i bebushit nuk është bërë ende i ditur dhe as foto nuk janë postuar.

Khloe dhe Tristan i habitën të gjithë me lajmin se do bëhen prindër sërish pasi çifti për një kohë të gjatë kanë qenë të komentuar për ndarjet dhe dhe për tradhëtitë e Tristan-it.

Pas tradhtive, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson bëhen prindër

Ata janë gjithashtu prindër të True, vajzës së tyre, të lindur në prill të vitit 2018.

Share With:
Translate »
21 Views