Pas Victorias, edhe David Beckham me Romeon preken për ikjen e Brooklyn në universitet

Lajmin për largimin në kolegj të Brooklyn e bëri të ditur Victoria, duke shprehur emocionet e thella prej nëne mbi ikjen e një prej djemve të saj. “Po qaj. Tejet emocionuese”, ka shkruar bashkëshortja e Beckham, në postimin në Instagram. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në komente pozitive, duke mbështetur Victoria-n.

Sot, ka qenë David ai që ka bërë një tjetër postim lidhur me Brooklyn. “Kohë të shkëlqyera dhe punë e devotshme, kjo po na vjen prej këtij burri të vogël. Krenarë për ty Bust”, ka shkruar Beckham, e kjo jo më kot. Rezultatet maksimale të një prej djemve të çiftit të famshëm, kanë bërë që ky i fundit të shkëlqejë në provimet pranuese për në kolegj.

Ka qenë edhe Romeo, vëllai 14-vjeçar i Bust, që ka shprehur disa fjalë plot emocione: “Sa do më mungosh Brooklyn. Jam pafund krenar dhe nuk më besohet që ke arritur kaq larg! Paç fat në New York dhe urime për rezultatet maksimale”…Wow! Sa shumë dashuri për ty, Brooklyn!”

 

Share With:
Translate »
789 Views