Pasi njoftoi shtatzëninë, Kiara bën dhe ndryshimin në pamje

Kiara Tito ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit pasi moderatorja bëri publike shtatzëninë. E pas lajmin të bukur, ajo ka bërë edhe një ndryshim në pamjen e saj.

Kiara ka zbuluar për ndjekësit e saj modelin e ri të flokëve, të cilat i ka prerë dhe i ka lyer në ngjyrë më të errët.

“Ndryshime”, ka shkruar Kiara krah fotos ku shihet me look-un e ri.

Pasi njoftoi shtatzëninë, Kiara bën dhe ndryshimin në pamje

Share With:
Translate »
45 Views