Pasi u shndërrua në ‘yllin’ e Instagramit, vajza e Alketa Vejsiut bën ndryshimin drastik

Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga ‘zbulimi’ i identitetit të saj në rrjetet sociale, vajza e moderatores Alketa Vejsiut është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura ku numëron plot 20 mijë ndjekës.

Tashmë Nikol është në “mbikqyrje” dhe çdo lëvizje e saj në rrjetet sociale përbën interes për të gjithë. Së fundmi Nikol ka bërë ndyshime në look-un e saj duke u bërë brune, dhe kjo gjë nuk mund të kalojë pa u vënë re.

Komentet janë të shumta, duke nisur nga komplimentet dhe fjalët e bukura e deri te sugjerimet për tu kthyer sërish bjonde.

Ndërkohë rikujtojmë që moderatorja Alketa Vejsiu ka preferuar që të qëndrojë gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private, por ishte  Nikola ajo e cila mori vëmendjen e të gjithëve duke postuar disa foto në Instagram duke treguar ngjashmërinë e madhe që ka me të ëmën.

Share With:
Translate »
99 Views