Për gruan më të rëndësishme të jetës… Majlinda e mori urimin më të bukur që në mesnatë

Asnjë minutë me vonesë, Kejda e uroi të ëmën në 00:00. Majlinda feston sot ditën e lindjes dhe si më mirë se me kujtime mund të urohet një ditë e tillë. Ndaj e bija ka përmbledhur disa momente të këndshme me foto e video. Ndryshe nga herët e tjera, Instastory i saj këtë herë i është dedikuar gruas më të rëndësishme në jetën e saj, mamit.  Dhe sigurisht që Majlinda ka marrë e do të marrë kushedi se sa urime sot, por si çdo rast edhe këtë herë, Kejdën nuk e konkurron askush.

Share With:
Translate »
623 Views