“Për një foto”! Ndjekësit frikësohen kur shohin Arbanën shtazënë që rrezikon!

Ndjekësit e moderatores Arbana Osmani i kanë kërkuar të ketë kujdes me risqet që merr ajo përsipër për fotot e Instagramit.

Së fundi, Arbana ka publikuar një foto ku shihet teksa qëndron në një vend të lartë, e mbështetur pranë një muri, në dukje shumë i pasigurt, duke qenë se ajo është në javët e fundit të shtatzënisë.

Menjëherë pas postimit të fotos, ndjekësit e saj kanë vërshuar me këshilla, për të bërë kujdes, por Arbana e pranon se i pëlqejnë risqet.

Me kapelë në dorë ku ka mbuluar barkun e rrumbullakosur nga shtatzënia Arbana shkruan: “Po, unë e marr parasysh rrezikun”!

Ka dhe nga ata që e njohin vendin dhe thonë se s’ka asgjë për t’u shqetësuar:

“Mos u merakosni se nuk eshte shumë lart. Janë shkallet e Kishes Harallamb ne lagjen “Gjileke”, Dhermi”, shkruan dikush!

Epo për pak na ngriu zemra!

View this post on Instagram

Yes, I’m a Risk-taker😊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Share With:528 Views