Për Shën Valentin nuk e morëm vesh çfarë bëri, por sot Ledri sapo u bë nostalgjik

Ledri Vula, këngëtari shumë i dashur për vajzat shqiptare, është përfolur shpesh për jetën private. Dje teksa pamë të gjithë të dashuruarit të ndanin momente speciale nga dita, Ledrin nuk e morëm vesh çfarë bëri. Megjithatë, sot sapo na tha se është bërë nostalgjik. Ai ka postuar disa foto nga fëmijëria dhe nuk shpjegon asgjë përveç një diçiture: “I vogël”.
Urojmë që nga nostalgjia mos të na rrëfejë ndonjë sekret tjetër për të cilin mund të pendohet më vonë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
592 Views