Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për problemin shëndetësor: Nuk është një fëmijë

Hailey Bieber iu është përgjigjur një herë e mirë lajmeve se është shtatzënë për herë të parë. Modelja ka publikuar në rrjete sociale një foto të barkut të saj, duke thënë se aty nuk ka një fëmijë, por një problem shëndetësor.

Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për

Hailey ka bërë të ditur se ka një kist ovarian në “madhësinë e një molle”, i cili i jep dhimbje, të përziera por edhe fryrje.

Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për

“Nuk është një fëmijë”, ka shkruar modelja afër barkut të saj teksa më pas ka shpjeguar: Kam një kist në vezore sa një mollë. Unë nuk kam endometriozë ose PCOS (sindroma e vezores policistike) por kam marrë një kist ovarian disa herë dhe nuk është shaka. Është e dhimbshme dhe shpesh më përzihet, ndihem e fryrë.

Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për

Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për

Përflitet për shtatzëni, por Hailey Bieber flet hapur për

Share With:
Translate »
97 Views