Përgatitjet e fundit dhe dilemat për emrin e vajzës, Ami tregon gjithçka për shtatzaninë

Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe aktori Ermal Mamaqi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Edhe pse muajve të shtatzënisë po u vjen fundi, Ami ka folur për herë të parë lidhur me këtë. Në një intervistë për “Jo vetëm modë” prezantuesja tregoi se shtatzënia ka shkuar shumë mirë dhe ajo po i shijon momentet e fundit përpara lindjes. Ami tha se ende nuk kanë vendosur për emrin e vajzës por shtoi se kanë disa emra të preferuar për të.

 

Share With:
Translate »
737 Views