Përlot Barbana Dini me dedikimin për Ergin: Mungesën tënde nuk e mbush as bota!

Këngëtarja Barbana Dini, motra e këngëtarit të ndjerë Ergi Dini ka kujtuar me mall të vëllain.
Ajo ka publikuar foton e tij në rrjete sociale dhe krahas saj ka shkruar: “Nje pjese e imja iku bashke me ty,per te mos u kthyer me kurre…Mungesen tende nuk e mbush as gjithe bota!,”-përfundon Barbana në rrjete sociale.

Ergi ndërroi jetë më shumë se 1 vit më parë në Tiranë si pasojë e një aksidenti me motor ku mbeti i vdekur edhe shoku i tij Klejdi Halili.

Share With:
Translate »
933 Views