Personat specialë që shoqërojnë vajzën e Aurelës në festën e kopshtit

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe jo rrallë herë ndan me në momente nga përditshmëria e saj. Shumë e lumtur krah njerëzve më të dashur, ajo këtë herë na ka prezantuar një sukses të ri të së bijës, Grace. Bëhet fjalë për një festë në kopsht, që e ka bërë mami Aurelën shumë krenare. Ajo ka postuar foto të së bijës e veshur me kostume popullore shqiptare. Me anë të fotos ajo na ka treguar se nuk është e vetmja që mbështet të Grace në festa të tilla. Stërgjyshja e saj dhe xhaxhai po ashtu janë pranë për t’i dhënë kurajo vajzës së vogël.

Share With:
Translate »
653 Views