Pjesmarrësi më i ëmbël i G-20-ës që la gojëhapur Putinin, Trumpin e Melanian

Kryeministri kanadez Justin Trudeau, kishte udhëtuar gjatë javës së kaluar për në Hamburg të Gjermanisë për të marrë pjesë në samitin e G-20-ës, i shoqëruar nga bashkëshortja Sophie dhe i biri i tyre trevjeçar Hadrien. Vogëlushi  ka arritur tjua “vjedhë” vëmendjen prindërve por edhe të politikanëve tjerë, pasi të gjithë i kishin sytë e drejtuar nga ai. Shikoni më poshtë se sa i këndshëm duket biri.

Canada’s Prime Minister Justin Trudeau his wife Sophie and son Hadrien arrive for the G20 Summit in Hamburg, Germany, July 6, 2017. REUTERS/Axel Schmidt

Mandatory Credit: Photo by Gutschalk Thorsten/action p/REX/Shutterstock (8905075y)
Justin Trudeau, Sophie Gregoire Trudeau, Hadrien Trudeau
G20 arrivals at Helmut Schmidt Airport, Hamburg, Germany – 06 Jul 2017

Share With:
Translate »
1008 Views