Pjestari i ri i familjes së Messit që po çmend internetin

Leo Messi dhe Antonela Roccuzzo e kanë bërë të famshëm qenin e tyre, Hulk, që është pjesë e familjes së yllit të futbollit që nga viti 2016.

Messi ka postuar disa foto në Instagram me qenin gjigant, ndërsa bashkëshortja e tij ka shpërndarë foto të familjes së bashku me Hulkun.

Leo Messi ka 87.3 milionë ndjekës në rrjetin social, ndërsa e shoqja e tij ka 6.4 milionë ndjekës

Share With:
Translate »
677 Views