Po fikte qirinjtë e ditëlindjes, por për pak u kthye në tragjedi

Ndërsa po festonte ditëlindjen e saj, flokët e  një vajze të vogël kanë marrë flakë. Vajza nga Argjentina po festonte ditëlindjen e saj të 11-të, e rrethuar nga të dashurit e saj dhe ishte afruar pranë tortës për të fryrë qirinjtë. Por diçka e papritur ndodhi. Vajza sapo fiku qirinjtë tentoi të fikte edhe fishekzjarret por flokët e saj morën flakë.

Share With:
Translate »
743 Views