Deputeti i PS baba për herë të trerë, njihuni me vogëlushin e sapo ardhur në jetë

Dita e djeshme ka qenë një ditë vërtet e veçantë për deputetin socialist, Ervin Bushati. Dje u bë baba për herë të tretë, pasi erdhi në jetë djali i tij më i vogël, të cilin e ka quajtur Tom. Në profilin e tij në facebook, Bushati publikoi një foto me të tre fëmijët, ndërsa në prehrin e vajzës së tij shfaqet edhe bebja e porsalindur. Deputeti ka marrë shumë komente dhe urime nga miqtë e tij, duke i uruar të voglit jetë të gjatë dhe të shëndetshme. 

Share With:
Translate »
1713 Views