Po shijon lidhjen e re, Eneda Tarifa shtatzënë për herë të dytë?

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa, siç duket ka mbajtur një sekret për të gjithë. Dyshohet se ajo do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këto dyshime kanë lindur prej paraqitjes së saj të fundit në koncertin për Shyqri Nimani ‘Nëpër gjemba drejt yjeve’.

Siç mund ta shihni edhe në videon e paraqitur më poshtë, këngëtarja është shfaqur me barkun e rrumbullakosur

 

Share With:
Translate »
31 Views