Polici i Portokallisë zbulon padashur gjininë e bebit të Besit dhe Xhensilës

Më në fund të dielën që lamë pas, Xhensila dhe Besi e pranuan se do të bëhen prindër për herë të parë. Me një foto nga liqeni i Como-s, çifti na dhanë lajmin e madh, që kishim aq shumë kohë që e prisnim.

Gjithsesi, dyshja e njohur edhe pse na treguan se do të bëhen prindër për herë të parë, ata nuk ishin aq “bujarë” sa të na e thonin  edhe gjininë e bebit. Nga një koment i aktorit të “Portokallisë”, Florian Binaj, ne në fakt mund ta kemi zbuluar gjininë e bebit. Flori ju shkruan çiftit në foton e publikuar në Instagram “Urime Besi dhe Xhensila. Ardhtë e bekuar”. Me siguri çifti do të bëhen me një vajzë…dëshirë e madhe kjo e Xhensilës.

 

Share With:
Translate »
978 Views