Pothuajse kishim harruar se Fjolla Morina ka dhe një vajzë tjetër veç Alayas

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, Ledjanës dhe Alayas. E kemi parë shpesh për të mos thënë çdo ditë që ndan me ndjekësit e saj foto apo video nga përditshmëria e vajzës së vogël Alaya. Por një gjë e tillë nuk ndodh me vajzën e madhe, Ledjana. Ne gati sa kishim harruar që Fjolla është nënë e një vajze në moshë adoleshence. Nuk e dimë nëse ky vendim për të mos e shfaqur shumë vajzën e madhe në rrjetet sociale është vendim i saj, i babait të vajzës apo i vetë Ledjanës. Por më në fund, ditën e djeshme ajo na tregoi se sa është rritur Ledjana. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1213 Views