Pra nuk na bënë sytë! Zbulohet sa javëshe shtatzënë është Kiara

Ky është lajmi që ka qarkulluar prej disa kohësh në media, që kur ish-konkurrentja e “BBV” tërhoqi vëmendjen në festën e përvjetorit të prindërve.

Pikërisht këtë lajm e konfirmojnë edhe burime ekskluzive për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës.

Thuhet se moderatorja është vetëm 5 javëshe shtatzënë dhe po kujdeset ta fshehë sa më mirë pritjen e ëmbël, mirëpo kanë qenë vetë miqtë e Kiarës që s’e kanë ruajtur dot “sekretin”.

Jo më larg se dje, Luizi gjithashtu hodhi “hints” dhe bëri lëmsh ndjekësit teksa publikoi një foto të një barku të rrumbullakosur, ku shkroi “Rrahjet më të ëmbla në botë”, veprim që u interpretua si konfirmim i shtatzënisë së Kiarës.

Megjithatë, mbetet të presim konfirmimin e vetë çiftit për shtatzëninë.

Share With:
Translate »
65 Views