Pranvera dhe Marjani konfirmojnë se do bëhen prindër me videon e ëmbël

Pranvera dhe Marjani janë çifti i njohur që kanë rrëmbyer zemrat e publikut me videot e tyre në Tik-tok.

Çifti pak minuta më parë kanë publikuar lajmin e shumë pritur.

Pranvera dhe Marjani së shpejti do të bëhen prindër.

Teksa mësojnë lajmin çifti shihen mjaftë të emocionuar ku nuk mungonin as lotët.

Për më shumë ndiqeni video.

@pranviio

Po behemi 3 ???????????? Momenti kur e kuptum qe po behemi prinder???????? Reagimi i Marjanit????????????????????????Instagram: pranviio ???????????? #family

♬ Love – Revember

Share With:
Translate »
35 Views