U përfol se nuk ka lidhje me Dritëroin/ Ky shkrim i vë vulën aludimeve!

Teksa kudo nëpër rrjet u përfol se Ilnisa nuk kishte lidhje me Dritëro Agollin, një reagim ka ardhur së fundmi nga vëllai i Ilnisës.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, ai ka shpërndarë një shkrim, i cili pretendon se është shkruajtur pikërisht nga vetë Dritëroi për mbesën e tij, ashtu sikurse shkruhet dhe në fletë, Ilnisën.

‘Ilnisës, mbesës sime të shumë çmuar. Me dashuri Dritëroi.’- shkruhet në fletë

E ndërsa vëllai i saj shkruan: ‘Për kuriozët dhe ata që i dinë të gjitha. Mbesë apo jo mbesë, kjo është çështja.’

Share With:
Translate »
23 Views