Premtuan që do ta mbanin jashtë medias, por ja ku është foto e parë publike e Besit dhe Ajkës

Çifti i famshëm i show bizzit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë gjatë këtij viti.

Kurioziteti për të parë vogëlushen ishte shumë i madh nga fansat e tyre, por artistët ishin kategorik në këtë pjesë dhe nuk bënin kompromis për imazhin e vajzës, madje as të një pjese të vockël nga ajo.

Por mesa duket, paskan pritur këtë ditë të shenjtë, duke qenë se janë besimtarë të devotshëm, për të na treguar Ajkën. Vogëlushes i është mbuluar fytyra, por prap jemi të lumtur edhe me kaq! /Kids’Time/

View this post on Instagram

Besi dhe Ajka ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
677 Views