Princesha Charlotte mbush 9 vjeç dhe në foton traditë duket fiks si i ati

Princesha Charlotte mbush 9 vjeç dhe, sipas traditës, një foto e re e vajzës së dytë të William dhe Kate është publikuar në Instagram. Një foto e realizuar nga Dukesha e Kembrixhit është publikuar në profilin zyrtar të Pallatit Kensington. Charlotte, me flokë të gjata bionde, është gazmore dhe e qeshur në kopshtin e Pallatit.

Fotografia tregon një ngjashmëri të pabesueshme me babain e tij William, veçanërisht me buzëqeshjen e tij. Ashtu siç ndodhi pak ditë më parë me Louis, edhe Charlotte do ta festojë këtë ditë në shtëpi pasi të kthehet nga shkolla me gjithë familjen.

Princesha, e cila ka ndjekur shkollën Lambrook në Ëindsor që nga shtatori i vitit 2022, njësoj si vëllezërit e saj, duket se është shumë e ndryshme në karakter. Mbretëresha Elizabeth e quante tashmë atë Boss, për shkak të qëndrimit të saj vendimtar.

Tani, duket se për të njëjtën arsye, veçanërisht për aftësinë e saj për t’u imponuar vëllezërve të saj, William dhe Kate e quajnë atë Princesha Luftëtare.

FOTO/ Charlotte ngjan gjithnjë e më shumë si Princ William!

Ndërkohë, së fundmi William ka folur për gjendjen shëndetësore të Kate. “Është në rregull, ne jemi mirë,” u tha Princi disa fansave të grumbulluar jashtë James’ Place Newcastle, ku ai ishte ndalur përpara se të vizitonte një bamirësi që ndihmon njerëzit me probleme të shëndetit mendor.

Share With:
Translate »
31 Views