Princi Harry na përloti, detaji prekës në buqetën e luleve të Meghan

Meghan Markle dhe Princi Harry janë zyrtarisht të martuar. Gjatë ceremonisë, nusja mbante në duar një buqetë lulesh mjaft të veçantë. Të gjithë e dimë lidhjen e ngushtë që kishte princi, me të ëmën, princeshë Dianën. Në këtë ditë të rëndësishme për të, nuk mund të mungonin detaje që e kujtonin princeshë. Sipas pallatit mbretëror, Princi Harry i ka mbledhur lulet nga kopështi i Kensington Palace. Ato janë lulet e preferuara të princeshë Dianës.

Gjatë kësaj ceremonie martesë kaq të thjeshtë, por edhe të veçantë njëkohësisht, Princi Harry është munduar që me detaje të ndryshme të sjellë kujtimë të së ëmës, në nder të saj.

Share With:
Translate »
781 Views