Prisni pak! Adelina Tahiri është shtatzënë

Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

Duket se çifti kanë vendosur ta zgjerojnë familjen sa më shpejt.

Sipas disa burimeve Adelina është në pritje të fëmijës së parë, ajo bashkë me bashkëshortin e saj janë parë në ambjentet e spitalit gjinekoliogjik në Shkup.

Share With:
Translate »
2046 Views