Ajka arrin në shtëpi, mami dhe babi i kanë organizuar pritjen perfekte

Si sot një javë më parë erdhi në jetë Ajka, vajza e Xhensilës dhe Bes Kallakut. Një pritje e ëmbël që lumturoi të gjithë familjen.
Lexuam një sërë dedikimesh për të voglën dhe pamë plot dhurata.

Megjithatë, momenti i daljes nga materniteti dhe hyrja në shtëpi e një bebi të porsalindur është shumë i veçantë. Dhe në fakt, pritja për Ajkën nuk ka qenë dosido.
Plot tollumbace të fryrë kishin mbushur ambientin e pritjes dhe me gërma të mëdha ishte shkruar “Mirëserdhe Ajka”.
Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1405 Views