Pas përformancës në botëror Era Istrefi pranë familjes dhe miqve, por jo për të pushuar

Era Istrefi po njeh suksese të vazhdueshme në tregun ndërkombëtar. Së fundmi performoi në sytë e gjithë botës në finalen e botërorit ‘Rusi 2018’. Ndërsa tani është kthyer në Kosovë pranë familjes së saj. Nëse mendoni se synimi kthimit janë pushimet, e keni gabim.

Era vazhdon të punojë edhe kur të gjithë pushojnë. Këtë e ka treguar me anë të një video krah vëllait të saj dhe reperit Capital T. “Punoj aq shumë sa kam harruar të pushoj”,-shkruan ajo. Në videot e tjera ka treguar se edhe e motra Nora Istrefi po i qëndron pranë në këto momente dhe po ja kalojnë bukur.

Share With:
Translate »
765 Views