Priyanka Chopra rrëfen për herë të parë lindjen e parakohshme të vajzës së saj: Nuk e dija nëse do t’ia dilte

Priyanka Chopra iu bashkua vajzës së saj për xhirimin e saj mahnitës të kopertinës për numrin e shkurtit 2023 të British Vogue.

Nënë dhe bijë: Priyanka Chopra iu bashkua me vajzën e saj për xhirimin e saj mahnitës të kopertinës për numrin e shkurtit 2023 të British Vogue.

Aktorja, 40 vjeçe, pozoi me Malti Marie, e cila mbushi një vjeç më 15 janar, për xhirimet, teksa foli për herë të parë për fillimin e vështirë të vajzës së saj, kur ajo lindi tre muaj para kohe.

Silkjersey top and silktaffeta skirt Ralph Lauren Collection. Whitegold and diamond earrings whitegold and diamond...

Nëna e dashur gjithashtu përdor intervistën e sinqertë për të adresuar kritikat që ajo dhe bashkëshorti i saj Nick Jonas , 30 vjeç, morën për përdorimin e një surrogate , duke këmbëngulur se ‘vetëm sepse nuk dua ta bëj publike historinë time mjekësore nuk ju jep të drejtën. për të bërë çfarëdo arsye që ishin.’Nëna për herë të parë u akuzua nga disa kritikë për ‘outsourcing’ të shtatzënisë së saj në mënyrë që të mund të fokusohej në karrierën e saj.

Duke folur: Nëna e dashuruar përdor intervistën e sinqertë për të adresuar kritikat që ajo dhe burri i saj Nick Jonas, 30 vjeç, morën për përdorimin e një surrogate

Priyanka i tha Vogue se megjithëse nuk dëshironte të hynte në detaje rreth arsyeve të saj dhe të Nick për zgjedhjen e një surrogate, ajo do të mbronte të drejtën e saj për privatësi.”Kam pasur komplikime mjekësore, kështu që ky ishte një hap i domosdoshëm dhe jam shumë mirënjohëse që isha në një pozicion ku mund ta bëja këtë,” tha ajo.

Mami: Priyanka i tha Vogue se megjithëse nuk dëshironte të hynte në detaje rreth arsyeve të saj dhe Nick për zgjedhjen e një surrogate, ajo do të mbronte të drejtën e saj për privatësi.

“Kam krijuar një fshehje të fortë kur njerëzit flasin për mua”, shtoi ajo. Por është shumë e dhimbshme kur flasin për vajzën time. Unë jam si, ‘Mbaje atë nga ajo.’“Unë e di se si ishte të mbante duart e saj të vogla kur ata po përpiqeshin të gjenin venat e saj. Pra, jo, ajo nuk do të jetë thashetheme’. “Kam qenë vërtet mbrojtëse ndaj këtij kapitulli të jetës sime me vajzën time. Sepse nuk ka të bëjë vetëm me jetën time. Është edhe e saj.’

Familja: Malti pati një fillim të vështirë pasi lindi një tremujor të tërë përpara datës së saj të lindjes. Priyanka tha "ajo ishte aq e vogël, më e vogël se dora ime" (foto kur ata blenë vajzën e tyre në shtëpi pas 100 ditësh)

Malti pati një fillim të vështirë pasi lindi një tremujor të tërë para datës së saj të lindjes. Duke shpjeguar se si ishte në sallën e operacionit kur vajza e saj lindi, Priyanka tha “ajo ishte aq e vogël, më e vogël se dora ime”.”Nick dhe unë ishim të dy duke qëndruar atje ndërsa ata e intubuan atë. Nuk e di se si e gjetën atë që u duhej në trupin e saj të vogël për ta intubuar.’

Priyanka Chopra and Nick Jonas' daughter Malti Marie's adorable wanderlust photos | Times of India

Për tre muajt e ardhshëm, prindërit e rinj udhëtonin çdo ditë në njësinë e kujdesit intensiv neonatal për të qenë me vajzën e tyre, një kapitull i vështirë që ndodhi të bjerë gjatë valës së parë të omicron në SHBA.“Kemi kaluar çdo ditë me të në gjoksin tim, në gjoksin e burrit tim”, kujton Priyanka. “Nuk e dija nëse ajo do t’ia dilte apo jo.”

Priyanka Chopra Is Coming To India After Three Long Years And We Are Excited For Malti's First Visit

“Kanë qenë 20 vjet nxitim dhe punë me shpejtësi marramendëse. Unë kam qenë gjithmonë si, “Cila është gjëja tjetër?” […] “Por tani ndjej se kam një qendër, një ndjenjë qetësie, sepse çdo vendim përfundon për të,” tha ylli për qasjen e saj të re ndaj punës dhe jetës.

 

      

Share With:
Translate »
103 Views