8 muaj me të voglën e saj, Kristina Baki ndan momentin e ëmbël

Kristina Baki 8 muaj më parë u bekua me ardhjen në jetë të vogëlushes së saj.

Modelja gjatë këtij rrugëtmi ka ndarë copëza të veçanta.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sot e vogla e saj feston 8 mujorin e lindjes dhe krahas një poze të veçantë Kristina shkruan:

‘8 muaj me ty drita syve’.

Urimet kanë qenë të shumta për Sierën.8 muaj me të voglën e saj, Kristina Baki ndan momentin e ëmbël

Share With:
Translate »
83 Views