“Pse e lë fëmijën të prekë peshk të ngordhur?”, Jonida Shehu ka përgjigjen epike për komentuesen

Jonida Shehu është nisur me pushime së bashku me bashkëshortin dhe vogëlushen e tyre. Jonida ka vizituar sot portin e Himarës dhe Kristal duket tejet kurioze mbi peshqit e vegjël.

Making experiences.#portihimares#vacations#kristali

A post shared by Jonida (@jonida.shehu) on

 

Vogëlushja, e cila me 28 gusht mbush 2 vjeç, i tregonte të ëmës të gjitha pjesët e trupit të peshkut, teksa Jonida i konfirmonte. Miërpo njëra nga komentueset nuk i ka pëlqyer aspak fakti se ajo po prek një peshk të ngordhur.

“Me peshk të ngordhur i tregon ku goja e ku bishti? Pak e trishtë” – i shkruan komentuesja.

“Më fal, se parashikova dot delikatesën tënde” – i përgjigjet Jonida plot humor.

Share With:
Translate »
812 Views