Pse Rihanna e ka veshur me rozë djalin në fotot e tij të para

Djali i Rihanna-s, Riot Rose, duket i adhurueshëm në fotot e tij të para, teksa mbulohet me një veshje rozë të lehtë.

Këngëtarja e “Umbrella”, dhe partneri i saj reperi A$AP Rocky, bënë një seri fotosh së bashku, duke prezantuar për herë të parë në botë djalin e tyre të porsalindur Riot. Në foto, vëllai i madh RZA ka pozuar përkrah vëllait të tij më të vogël.

Rihanna ka komentuar më parë se pse i pëlqen t’i veshë djemtë e saj me modele rozë dhe me lule, duke u treguar për zgjedhjet e saj në një intervistë në mars për British Vogue.

“Një nga veshjet e mia të preferuara që ai ka është një version në miniaturë i njërës prej Rocky-t”, tha Rihanna para daljes së një fustani tartan që kishte porositur për djalin e saj RZA.

“Më pëlqen ta vesh me gjëra që nuk duken si rrobat e foshnjës. E vendos me gjëra me lule. E kam vënë në rozë të nxehtë. E vesh me gjëra me lule. E kam veshur me rozë të nxehtë. Më pëlqen kjo. Mendoj se rrjedhshmëria në modë është më e mira. Unë gjithmonë blej në departamentin e meshkujve”.

Rihanna dhe Rocky mirëpritën djalin e tyre të parë, RZA, në maj të vitit 2022. Në majin e kaluar, çifti festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre duke postuar një karusel fotosh në Instagram.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
43 Views