Sot 28 vjeç, e gjeni dot për cilën ish-banore të “Big Brother VIP” bëhet fjalë

E gjetët?

Nëse jo, nuk po ju lodhim më shumë. Po flasim për Dea Mishel.

Ditën e djeshme bukuroshja festoi ditëlindjen dhe mbushi 28-vjeç. Ish-banorja e “BBV” ka ndarë një kolazh fotosh në Instagram.

Në një sfond të bardhë, me një body të zi veshur dhe torta para me urimin “Gëzuar Ditëlindjen”, ajo shkruan: Duke i bërë ëndrrat e mia realitet.

Të shumtë kanë qenë edhe komentuesit që ia kanë uruar ditëlindjen mes tyre dhe Kristi dhe Jori.

Sakaq së fundmi, Dea Mishel ka nisur një rrugëtim të ri në televizion, këtë herë në rolin e moderatores.

“Influencer” quhet emisioni që ajo moderon krahas Argjira Spancës. Kujtojmë që pas daljes së saj nga “BBV”, Dean e pamë në rolin e jurisë në “She’s on Top”.

 

Share With:
Translate »
68 Views