Publikohen pamjet brenda 1 vjetorit të vajzës së Kristina Baki ku i njohëm edhe bashkëshortin

Vajza e Kristina Baki ka festuar 1 vjetorin e lindjes.

Urimet për të voglën e tyre kanë qenë të shumta nga miqtë dhe të afërm.

‘Si sot 1 vit më parë jete ime ndryshoi përgjithmonë! Gëzuar ditëlindjen tënde të parë drita e syve të mi! Siera ime,- e uroj Kristina.

Pamjet e para nga festa private modelja i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Sigurisht nuk ka munguar  një organizim i thjeshtë i kuruar me shumë finesë enkas për të voglën e tyre.

Të pranishëm kanë qenë dhe personazh të njohur si Adrola Dushi, Viola Spiro e të tjerë.

Share With:
Translate »
69 Views