Publikohet albumi i plotë nga dasma e Kledi Kadiut, e bija qershia mbi tortë

Balerini shqiptar, Kledi Kadiu, i cili u bë i famshëm në Itali nga pjesmarrja në “Amici”, dhe partnerja e tij 18 vjet më e re, Charlotte Lazzari, i dhanë fund beqarisë në një ceremoni private me miq e të afërm. Lajmi u bë i ditur që ditën e dasmës më 29 qershor, por ndërkohë vetëm sot patëm mundësinë të shohin 44-vjeçarin të veshur me kostum dhe partneren e tij 26-vjeçare me një fustan të bardhë shumë elegant. Në foto dyshja duket shumë bukur, të buzëqeshur dhe me vajzën e tyre pranë si dëshmitare e këtij momenti të madh.

A

Share With:
Translate »
825 Views