Publikohet video: Almeda, Tolga dhe i vogli i tyre mbërrijnë në Prishtinë

Ditën e sotme, aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, ka mbërritur në Kosovë së bashku me partnerin dhe djalin e tyre.

Siç u bë e ditur më herët, ata kanë ardhur për një arsye të veçantë.

Tolgahan do të promovojë një projekt të rëndësishëm.

Ai do të mbajë një konferencë pë shtyp në orën 11:00 dhe pas Prishtinës, do të vizitojë edhe Prizrenin.

“Prive.al” ka publikuar një video të çiftit sapo ka mbërritur në Prishtinë.

Share With:
Translate »
380 Views