Video/Archie bën daljen e tij të parë publike, në Afrikë!

Sot është dita e tretë e turit të princ Harryt dhe Meghan Markle, në Afrikën Jugore.

Ndërsa dy ditët e tjera nuk e kanë nxjerrë djalin në publik, sot çifti mbretëror, kanë postuar vetë një video, me Archie Harrison me vete.

Të tre bashkë, kanë shkuar të vizitonin kryepeshkopin Desmond Tutu në fondacionin e tij të trashëgimisë në Cape Town

Share With:
Translate »
442 Views