Punonjësi i familjes hedh djalin 4-vjeçar nga ballkoni, i vogli ndërron jetë, policia arreston 38-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli, Itali, ku një 4-vjeçar ndërroi jetë pas rënies nga ballkoni, në 20 metra lartësi. Fillimisht u mendua se ishte një aksident tragjik, por hetuesit kanë zbardhur ngjarjen.

Autoritettet kanë urdhëruar arrestimin e një 38-vjeçari, Mariano Cannio, i cili punonte në familjen e 4 vjeçarit, Samuele tashmë të ndjerë.

Mediat italiane raportojnë se 38-vjeçari vuante nga probleme mendore dhe dyshohet se në një moment ai ka përfituar nga shpërqendrimi i nënës së djalit për ta kapur dhe hedhur poshtë atë.

Samuele ishte në shtëpi me nënën e tij, 8 muajshe shtatzënë, ndërsa 38-vjeçari bënte pastrimin në apartamentin e tyre.

Share With:
Translate »
38 Views