Pushimet tropikale të Marinës, Getit dhe vogëlushes Marget po na e bëjnë të gjithëve zili

Rep-artisti i njohur Getoar Selimi ka publikuar foto nga pushimet e tij me familje.

Ketë radhë Geti dhe Marina si destinacion për pushime kanë zgjedhur Afrikën

Ndonëse çifti ka marrë rrugë të gjatë drejt Karaibeve, ata po i shijojnë ditët atje bashkë me vajzën e tyre Marget.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Duke një familje shumë e lumtur teksa ketë po e tregojnë përmes fotove të publikuara në mediat sociale.

Share With:
Translate »
109 Views