Nga ditëlindja e Zoit, Arbana na prezanton për herë të parë me vjehrrën e saj!

Vajza e Arbana Osmanit dhe e Eduartit, Zoi mbushi këtë të premte 1 vjeçe. Në këtë ditë të shënuar gjithë familja u mblodh për të festuar ditëlindjen e parë të së voglës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Moderatorja zgjodhi që të ndajë me ndjekësit e saj momente të bukura nga festa që kishin realizuar. Veç të tjerash vëmendjen e ndjekësve e mori një nga postimet e rrallë të Arbanës.

Për herë të parë ajo ndau foto me vjehrrën e saj, mamin e Eduartit. “Diella”, ka shkruar Arbana, teksa e ka shoqëruar postimin me një emoji me zemër.

 

Share With:
Translate »
96 Views