Qyteti special ku bashkëshortja e Valdrin Sahitit do të sjellë në jetë vajzën e tyre

Dizajneri i njohur Valdrin Sahiti, pritet që shumë shpejt ta marr epitetin “baba”. Bashkëshortja e tij, Edita Ramadani, është shtatzënë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Burime të portalit rtv21.tv kanë treguar se Valdrini dhe bashkëshortja e tij, për pak kohë do të nisen drejt Washington-it, për të pritur lindjen e bebes. Çifti do të udhëtojnë fillimisht me punë për New York, e më pas në Washington, ku edhe do presin lindjen e bebit.

Share With:
Translate »
620 Views