Reagimi i DJ Pm, pasi çifti Einxhel dhe Dagz konfirmuan se po bëhen prindër

Pas shumë spekulimesh çifti Einxhel dhe Dagz konfirmuan se po bëhen prindër për herë të parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)


Ka qenë moderatorja Shkira që postoi një video derisa e zbulon barkun e  rrumbullakosur nën përqafimin e DJ kosovar.

Derisa dyshja morën urime të shumta nga miqtë e tyre në Instagram, ky ishte reagimi i Dj Pm, shkruan “Kosovarja”.

“Po bona axhi PM tash, urime urime”, kishte shkruar ai në koment derisa shkrimin e  kishte bashkangjitur me zemra të kuqe dashurie.

 

Share With:
Translate »
56 Views